Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Izzo (My Way) Pompei, 3 páky


Kávovar Izzo Pompei je vysoko výkonný tradiční pákový kávovar typický pro pravé neapolské espresso. Na jedno zatáhnutí páky můžete udělat dva šálky kávy najednou.

Více detailů


161 900,00 Kč s DPH

Dostupnost: Doba dodání 7-14 dní


Vysoko výkonný tradiční pákový kávovar typický pro pravé neapolské espresso. Na jedno zatáhnutí páky můžete udělat dva šálky kávy najednou. Tento kávovar vychází z techniky využívané na apeninském poloostrově již desítky let a jejím výsledkem je pravé a nezaměnitelné espresso.

Kávovary Izzo Pompei si kladou důraz na vysokou kvalitu použitých materiálů. Stejně tak jako na nevšední a prvotřídní design, který se stane dominantou každého stylového baru. Většina zákazníků bude již prvním pohledu na tento kávovar přesně vědět, že je čeká nevšední kávový zážitek. Elektronický digitální systém PID slouží jako snadné nastavení ideální teploty vody a zachování její konstantní teploty. Samostatná tryska může být použita pro výrobu horké vody pro čaj, kterou vždy po nahřátí bojler obsahuje, a tak je ihned k použití. Pro dosažení ještě lepšího výsledného šálku kávy obsahuje kávovar nerezový zásobník na hrnky. Ty jsou pak neustále nahřívány pomocí teplé páry vycházející z bojleru.

Kávovary ze série Pompei jsou nabízeny ve třech barevných variacích: bílá, červená, tmavě stříbrná.

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Vincenzo Izzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření toho nejlepšího neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s touto exkluzivní kávou. Izzo Caffè proniká na trh České Republiky prostřednictvím společnosti Káva Praha, Simona Baladová a pomocí své kvality a výborné chuti registruje velmi pozitivní ohlas

 

Technické parametry:

  • 3 páky
  • 220-380 V
  • Spotřeba: 4700 Watt
  • Rozměr: 96x54x59/80
  • Boiler: 18 litrů
  • Váha: 83 kg

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.