Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Lucaffe Piccolo Dolce 1 kg zrno


Piccolo e Dolce má mírně sladkou, čokoládovou chuť s velmi příjemnou a trvalou vůní. Tato směs je velmi silná a bohatá. Je vhodná pro práci s mlékem, tedy pro latte macchiato a cappuccino. Jemný náznak kyselosti v kávě je zcela potlačený karamelovým dozvukem.

Více detailů


559,00 Kč s DPH

Dostupnost: skladem


Piccolo e Dolce má mírně sladkou, čokoládovou chuť s velmi příjemnou a trvalou vůní. Tato směs je velmi silná a bohatá. Je vhodná pro práci s mlékem, tedy pro latte macchiato a cappuccino. Jemný náznak kyselosti v kávě je zcela potlačený karamelovým dozvukem. U této kávové směsi je potřeba zmínit pozoruhodné střední až tmavé pražení, a také výborná kvalita kávových zrn i jejich nízký stupeň porušení, svědčící o jemném zpracování kávových bobů.

Všechny kávy Lucaffé jsou klasickým příkladem italských pomalu pražených káv s velmi jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky jim káva získává příjemnou jemnou, ale i pikantní chuť s lehkým nádechem sladké pražené čokolády.

Silná káva 4/5 Velmi pěkná pěna 4/5 Vyšší obsah kofeinu 3/5 Vhodná pro kávové automaty 5/5 Vhodné pro espresso 5/5 Vhodné pro Cappuccino nebo Latte Macchiato 4/5 Vhodné jako ranní káva 5/5

Společnost Lucaffe v roce 1996 založil Gian Luca Venturelli v městečku Padenghe sul Garda. Díky svému nadšení dokázal během několika let vybudovat silnou firmu s miliony vyrobenými kg kávy po celém světě. Gian Luca Venturelli klade velkou péči na grafickou stránku a kvalitu obalů, do kterých je tato káva balena.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.