Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Espresso JURA ENA MICRO 90 Ona Touch


Nejmenší One-Touch cappuccino automatický kávovar. Snadná obsluha. Široká škála kávových specialit: Latte macchiato, cappuccino, Café crème, espresso. Osobní odběr 2 šálky Vergnano + Doprava zdarma!!!

Více detailů

Akce!
24 990,00 Kč s DPH

076-136919

Dostupnost: skladem do 3 dnů od objednání


Tento model je ještě o 11% nižší než kompaktní řada Jura ENA. Tohoto zmenšení bylo dosaženo díky nově vyvinuté spařovací jednotce, která je výtěčná při přípravě kávy espresso nejvyšší kvality. Minimalistický design je podtržen barevným Micro srříbrným provedením.

Extrémní rozsah nastavení výpusti kávy a cappuccina (55 - 138 mm)

Čerstvá káva: Zásobník zrnkové kávy má aroma kryt pro udržení vůně čerstvé kávy od zásobníku po šálek

Když je místo v kuchyni cenné, je kávovar ENA Micro 9 připraven splnit všem milovníkům dobré kávy jejich prémiová přání.

Š x V x H: 23 x 32.3 x 44.5 cm

Obsluha kávovaru je tak snadná, že stačí pomyslet na dvě slova stisknout a vychutnat. Jednoduché a srozumitelné symboly a ergonomicky uspořádané ovládací tlačítka vás snadno přivedou k správné volbě, bez potřeby dlouhého přemýšlení!

Správná jemná kávová créma je korunována mléčnou pěnou, kterou lze popsat pouze superlativy. Dvojitá, výškově stavitelná výpust je nastavitelná v rozsahu 55 – 138 mm. Předností jsou i samostatné výpusti pro kávu a mléko pro dokonalou hygienu.

Kávovar JURA ideálem pro nápojový bar. Právě model ENA Micro 9 One Touch doplní efektně oblast škálu nápojů o oblast kávových specialit a to na pouhý stisk tlačítka. Latte macchiato, cappuccino, café crème či espresso. Nově vyvinutá micro jednotka pro spařování kávy při zachování maximálních požadavků na přípravu espresso kávy...

 

 

 

ZÁRUKA

 

Na přístroj Jura Ena9 Micro poskytujeme záruku 24 měsíců pro fyzické osoby. Pokud kávovar kupujete jako právnícká osoba vztahuje se na přístroj dle z.č. 513/91 Sb., obchodní zákoník, v platném znění záruka 12 měsíců.

Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku, kávovar si u Vás vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.