Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Jura IMPRESSA C5 Piano Black


Jura IMPRESSA C5 Piano Black – kávovar se snadnou manipulací. Otočením ovladače lze zvolit výběr mezi kávou a espressem a mezi přípravou jednoho či dvou šálků.

Více detailů


17 490,00 Kč s DPH

076-135288

Dostupnost: Tento pro již nebude skladem


Klikni & Pij

Otočným ovladačem jednoduše zvolte mezi kávou, espressem, jedním nebo dvěma šálky, a klikněte. Díky novému ovladači Rotary Switch je ovládání jednoduché a intuitivní. Během chvilky Impressa C5 připraví Váš nápoj. Dokonalý zážitek.

Display

Všechny informace jsou zobrazeny na uživatelsky jednoduchém, podsvíceném displeji. V kombinaci s ovladačem Rotary Switch máte dokonalou kontrolu nad přípravou Vaší kávy.

Součászí kávovaru jsou české informační popisy a velmi podrobný návod s tipy baristy. Výškově stavitelná výpusť kávy Výška kávové výpustě může být libovolně nastavena mezi 65 a 111mm, přesně podle Vašeho šálku. Tím je zaručena maximální čistota, stečení kávy po stěně šálku a tím vytvoření sametově jemné cremy. Vše je zabaleno do perfektního designu.

Eco - inteligence Kávovar Jura Impressa C5  má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

IMPRESSA C5  – výbava Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), Easy auto-cappuccinátor, tryska na horkou vodu.

Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), Easy auto-cappuccinátor, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce.

 

Popis produktu:

- Typ: plně automatický kávovar

- 1450 W

- Objem 1.90 l

- 16 šálků

- Aroma System

- Tlak čerpadla 15 barů

- LED displej

- Nastavitelná hrubost

- Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu 200 g

- Programovatelné vypnutí

- Nastavitelné množství kávy

- Nastavitelné množství vody

- Parní tryska

- Výškově nastavitelná výpust kávy

- Nádoba na mléko

- Integrovaný zpěňovač mléka

- Integrované odvápnění

- Integrovaný čisticí program

- Rozměry: 28 cm x 34,50 cm x 41 cm

- Hmotnost 9 kg

 

ZÁRUKA

 

Na přístroj Jura Impressa C5 PianoBlack poskytujeme záruku 24 měsíců pro fyzické osoby. Pokud kávovar kupujete jako právnícká osoba vztahuje se na přístroj dle z.č. 513/91 Sb., obchodní zákoník, v platném znění záruka 12 měsíců.

 

Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku. Kávovar u Vás vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.