Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Jura Impressa J90 stříbrný


Kávovar jura Impressa J9 One Touch je designovým klenotem. Velká designová hodnota je doplnena funkcí One Touch, kterou ocení prevážne milovníci mlécných specialit.

Více detailů

Akce!
34 000,00 Kč s DPH

076-136575

Dostupnost: skladem


JURA IMPRESSA J9 One Touch Chrom

Espresso Luxusní kávovar série IMPRESSA J9 OTC právem reprezentuje pojem dokonalosti. Funkce One-Touch Cappuccino umožnuje připravit mléčné speciality pouhým stiskem tlačítka. Nejen to. Můžete si zvolit, kolik zrnek kávy bude pro Váš nápoj pomleto (5-16 g), jak hrubě, jakou teplotou bude káva spařena...

Integrovaný odkládací prostor kávovaru skrývá dva různé nástavce pro cappuccinátor: jeden pro cappuccino šálky až 110 mm vysoké a jeden pro latte macchiato sklenice až 150 mm vysoké.

Cappuccino a Latte jedním stiskem tlacítkaFunkce One-Touch Cappuccino Vám umožní velmi snadnou prípravu trendových mléčných nápojů pouhým jedním stiskem tlacítka bez jakékoli nutnosti pohybu šálkem.

Při přípravě Latte oceníte, že i sklenice vysoká 150mm se snadno vejde pod výpust. Jednoduchá údržba Inteligentní elektronika včas pozná, kdy je třeba kávovar vyčistit. Díky automatickému čištení je vše dílem automatiky, stačí Váš pokyn stiskem jediného tlacítka. Ješte než se Váš kávovar vypne, provede zcela automaticky čištení. Díky filtrům Claris není třeba provádět dekalcifikaci (odstranení vodního kamene).

Plně nastavitelná, osvětlená kávová výpust.

Další novinka společnosti JURA. Kávová výpust je nejen výškově nastavitelná, ale je možné upravit i její šírku. Tím se dokonale prizpusobí každému šálku a vytvoří v něm perfektní crému. Jemné osvětlení šálku jantarovou barvou podtrhne jak znamenitost kávy tak i její cerstvost.

Následujte svojí intuici - dokonale snadná obsluha.Samostatná tlačítka pro každý nápoj Vám pohou rychle najít správnou volbu. Symboly na tlačítkách jsou podsvícené, pro Vaši snadnou orientaci i za nižšího okolního osvetlení.

Spolecnost JURA nenechala nic při konstrukci tohoto kávovaru náhodě, proto je intenzita podsvícení ovládacích tlačítek samozrejme volitelná.

Profesionální Auto-Cappuccino zpěnovač. Ve standardní výbavě kávovaru naleznete i profesionální automatický zpěnovač mléka. Rychle a jednoduše pripravíte Latte, Cappuccino a jiné speciality - vše jedním stiskem tlacítka. Vždy s jemnou mlécnou penou. Cappuccinátor je možné také vymenit za trysku na vodu.

Veškeré príslušenství je elegantně skryto uvnitr kávovaru. Kávovar Jura IMPRESSA J9 One Touch má již instalováno nové české menu. Spolu s přístrojem je dodávána termonádoba na mléko v provedení chrom, uvítací balícek s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistic cappuccinátoru…), profi auto-cappuccinátor, tryska na horkou vodu, tištený manuál v českém jazyce. V příslušenství naleznete také různé nástavce pro přípravu mléčných specialit.

 

ZÁRUKA

 

Na přístroj Jura Impressa J9 OT Silver poskytujeme záruku 24 měsíců pro fyzické osoby. Pokud kávovar kupujete jako právnícká osoba vztahuje se na přístroj dle z.č. 513/91 Sb., obchodní zákoník, v platném znění záruka 12 měsíců.

 

Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku. Kávovar u Vás vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.