Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Káva La Brasiliana Marfisa 1kg zrnková


Středně silná káva s velmi pěknou pěnou a středním obsahem kofeinu. Velmi dobrá pro kávové automaty, perfektní pro espresso, cappuccino a latté macchiato.

Více detailů


505,00 Kč s DPH

008-410003

Dostupnost: skladem


Káva má jedinečně harmonickou a vyrovnanou chuť s jemných nádechem ovocného aroma a velmi příjemným dozvukem v ústech. Ve velkém testu kávy časopisu Compass Gourmet Special Edition 2008 byla vyhodnocena káva Brasilina Caffe La Marfisa jako nejlepší a získala jednoznačně nejvyšší celkové skóre. To samé můžeme dnes říct i my a vřele tuto kávu doporučujeme.

La Brasiliana je prestižní značka společnosti Torrefazione La Brasiliana z Assisi u Boloně. Její zakladatel Alessandro Govoni se dlouhé roky snažil namíchat tu nejlepší kávovou směs, ve které bude optimální kvalita pražené kávy se srdcem a vášní míst ze kterých pochází. Toto se mu plně podařilo v kávě La Brasiliana, která je jednou z nejlepších v celé Itálii. Zástupci společnoti La Brasiliana si sami jezdí nakupovat vypěstované kávové boby na plantáže výrobců do vysokohorských oblastí Střední a Jižní Ameriky. 

Jednotlivé druhy káv se poté samostatně praží pomalým pražením v malých dávkách a při konstantní teplotě v pražících kotlích technologie Rommel. Tímto způsobem je pražena každá odrůda zvlášť, aby se z každé složky výsledné směsi dostalo do chutě maximum. Teprve po vychladnutí se jedotlivé druhy pražené kávy smíchají a vytvoří tak jedinečnou chuť. Tato technologie je sice výrazně nákladnější a náročnější na přenost, ale výsledný efekt na kvalitu kávy je nedocenitelný.

Od Komentář
2014-08-14 Jaroslav O. Neznám lepší espresso směs arabic. Po seštelování tlaku své Gaggie clasic na 9 barů, teploty vody na 90 stupňů a mlýnku Rancilio Rocky No Doser na 8-10 stupeň podle toho, zda připravuji jedno, dvě nebo tři espressa najednou, teče z portafilteru doslova čokoláda. Je v ní klasická kávová hořkost, nikoli však, že to rve hubu, ale jemná, kyselinky téměř neznatelné. Po 20 vteřinách extrakce vytahuji šálky s obsahem 20 ml shotu ristretta. Vřele doporučuji. Vím, že to nemá s kávou samotnou nic do činění, ale dyzajnér obalu se tedy dvakrát neukázal. Starý obal se mi líbil víc.
2013-02-23 Jaroslav O. Naprosto neuvěřitelná směs arabik na espresso. Nikdy bych nebyl býval řekl, že 100% arabica může být tak vynikající právě do espressomašinky. Zajímavé na této kávě je, že téměř postrádá jakoukoli kyselinku, které je, u arabiky, běžná. Vřele doporučuji, ale pokud nemáte opravdu kvalitní kávovar, je zbytečné ji kupovat.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.